OTO LASTİK TAMİRİ

,

İSTANBUL MOBİL LASTİK TAMİRİ  ile  24 saat lastik tamir ediyoruz. İstanbul’un her ilçesinde  LASTİK TAMİRİ hizmetimiz tam gaz devam etmekte. Siz değerli İstanbullular için hizmetimizi her gün biraz daha ilerletmekte daha saygın sorunsuz bir hizmet ağı kurmaktayız.

İstanbul’un her bölgesinde hizmetinizdeyiz.

24 saat açık hizmet veren yol yardım araçlarımız ile İstanbul’un  her bölgesinde hizmetinizdeyiz. Bizde gece gündüz kavramı yoktur. 7/24 lastiği patlamış siz müşterilerimize yardım etmeye hazırız. Her sene hizmetimize yenilikler katıp yolumuzu katlayarak devam ediyoruz. Hedef kitlemiz siz lastiği patladığı için yolda kalan müşterilerimizdir. Gece hizmetine de bu yüzden devam etmekteyiz. İSTANBUL OTO LASTİK TAMİRİ.  İstanbul da ki mobil servislerimiz hemen bulunduğunuz yere gelerek gerek LASTİK TAMİRİ , gerek çıkma lastik ihtiyacı  gerekse sıfır lastiğinizi size getirerek yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırıyor. Taklitlerimize kanmayın doğru hizmetin adresi 0534 243 24 20. İstanbul  lastikçi arayanlara hizmet vermek için 24 saat hazırda bizi aramanızı bekliyoruz. 24 saat 3 vardiya  çalışıyoruz. Her an sizlerden gelebilecek telefonlar için bizde telefonumuz başında hizmetteyiz. İstanbul  İlinde ekiplerimiz lastiği patlayanlar için 24 saat nöbette beklemektedirler.

roadside assistance tyres ile ilgili görsel sonucu

 

Bizi aradığınızda yolda kalmazsınız.

Bizi aradığınızda yolda kalma durumunda yapabileceğiniz en doğru şeyi yapmışsınız demektir. Çünkü biz çalan her telefona yardım için hazır beklemedeyiz. Eşsiz ilimiz İSTANBUL LASTİK TAMİRİ konusunda kendimizi 28 yıldan bu yana geliştirdik. İSTANBUL OTO LASTİK TAMİRİ için ne gerekiyor diye düşündük ve işe başladık. Bugünlerde bulunduğumuz bölgede oto lastik tamiri konusunda bizden başka bu işi layığı ile yapabilen yok. Lütfen taklitçilere inanmayın yada güvenmeyin. İstanbul da EN YAKIN LASTİKÇİ arayan sürücüler bizi bulurlar ve bizde hemen ekipmanlarımızı toplayıp araçlarının yanına gider lastiklerini tamir ederiz. Yeni lastik (sıfır lastik) yada çıkma lastik temin etmekteyiz. En yakın lastikçiyi bulmak çoğu bölgede,ilde ve ilçede neredeyse imkansız iken biz bunun için nöbet tutuyoruz ki sürücüler yolda kalmasın.  

İRTİBAT : 0534 243 24 20

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir