7/24 AÇIK LASTİKÇİ

 Aracınızın lastikleri bazen bir delinme sebebiyle bazen de aşırı aşınma ve yıpranma sebepli patlayabilir. Bu yüzden düzenli olarak lastiklerinizi kontrol etmeli ve eğer gerekirse değiştirmelisiniz. Lastiklerinizin ne sıklıkta değiştirilmesi ve kontrol edilmesi gerektiğini lastik uzmanlarınız ile görüşmeniz gerektirmektedir.

 7/24 Açık Lastikçi ekibi olarak amacımız müşteri dostu olmak ve sizlere daha iyi bir hizmet sunmaktır. Lastikleriniz ile ilgili arzu edilmeyen bir durumla karşılaştığınızda önce kendinizin daha sonra aracınızın güvenliğini sağlayarak 7/24 Acil Lastik Yol Yardım  ekibimizi arayabilirsiniz. En yakın ekibimizi size yönlendirip yolculuğunuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar .

İHTİYACINIZA ÖZEL AYRICALIKLI HİZMET ; İSTANBUL’UN KESİNTİSİZ ALO LASTİKÇİ HATTI 05342432420 ACİL LASTİK YARDIM

İhtiyacınıza Özel Ayrıcalıklı Hizmet ile 7/24 İstanbul  Acil Lastik Yol Yardım Hizmeti ! Hızlı, Ekonomik, Müşteri Memnuniyeti !

Kaliteli ve Güvenilir Hizmetin Adresi 1992’den Bu Yana.

0534 243 24 20

ACİL LASTİK  YARDIM 7/24 AÇIK LASTİKÇİ

  • 7/24 Açık Lastikçi

    Araç-marka fark etmeksizin özelliği ne olursa olsun, tüm lastik modellerinin ve çeşitlerinde oluşan lastik patlaklarına tamir servis hizmetimiz gün ve gecenin her saati mevcuttur.

  • Acil Lastik Yardım

    Müşteri memnuniyeti ilke edinip size en kaliteli hizmeti vermekle onur duyarız.  Profesyonel ekibimizle anında sorununuza müdahale ediyoruz.

  • Lastik Yol Yardım

    Kamyon, minibüs, otobüs, ticari taksi lastiği patlaması, arazi araçları, motosiklet, traktör, kamyonet ve bisiklet lastikleri sorunlarına anında çözüm sunan yol yardımcınız Acil Lastik Yol Yardım